Vitajte na stránkach portálu SNAFY.sk
Čítať tému
 Vytlačiť tému
Discord
IwannaDotInName
Zdravím. Všimol som si, že Teamspeak ani Discord neni.
Ak by sa server viac rozšíril, a získal by viac hráčov, tak by vôbec nevadilo, ak by bol zavedený Discord alebo Teamspeak. Keďže za Teamspeak sa platí, tak si myslím, že discord je lepšia varianta ako spraviť komunitu lepšiu tým, že budu môcť spolu komunikovať cez voice. Discord je zdarma, a podľa mňa tam je viac funkcii ako na Teamspeaku.

- IwannaDotInName

xyzhc
Načo teraz riešiš discord, maju toho veľa, keď budu chcieť sami to vytvoria.

-xyzhc

IwannaDotInName
xyzhc napísal:

Načo teraz riešiš discord, maju toho veľa, keď budu chcieť sami to vytvoria.

-xyzhc

Ahoj. Ak by si si prečítal vyššie, tak som nepovedal aby ho hneď robili, ale až by sa server rozrástol. Samozrejme, že server nie je z veľkej časti dokončený, nájdu sa nejaké veci, ktoré by trebalo upraviť, chápem to, že nemajú čas, neboj. Poslal som to do sekcii nápady, nie za zámerom ich plánovať čo majú a čo nemajú robiť. Napísal som +- svoje skúsenosti, a to je všetko. Do ničoho ich netlačím, jednoducho som len napísal to, čo by sa v budúcnosti hodilo.

Predtým, ako bezhlavo zareaguješ na niečo, čo si si neprečítal dôkladne, si to radšej prečítaj.

- IwannaDotInName

xyzhc
Maju toho veľa som napísal, hlavne klud nehadajme sa jak deti.
Pisali mi to ze maju toho vela snazia sa to všetko postihat.

xyzhc

IwannaDotInName
Nehádam sa. Grin Chcel som ti napísať súkromnu správu aby sme nespamovali forum, ale neodoslala sa nejako. Ak si to zobral tak, že sa chcem hádať, tak prepáč, nechcel som takto zareagovať. Rešpektujem to, že majú dosť času a do ničoho ich neženiem. Len som napísal návrh.

- IwannaDotInName

Prejdite na fórum:
NAJNOVŠIE TÉMY VO FÓRE Snafy.sk
VIP+
Našiel/la som chybu na serveri
2078x
1x
IwannaDotInName
07-07-2020 23:19
Discord
Nápady na vylepšenie serveru
3972x